Kontakt: +48 602 872 081 email: kontakt@wakhan.com.pl

O nas

WAKHAN PROJEKT - Biuro Projektowe 

Biuro projektowe zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych w zakresie projektowania oraz nadzoru inwestycyjnego. Szeroki zakres świadczonych usług, jakość ich wykonania oraz terminowość wyróżnia nas spośród konkurencji.


Biuro powstało z myślą o klientach indywidualnych i przedsiębiorcach, którzy potrzebują wsparcia na każdym etapie zamierzonej inwestycji.

Oferujemy:

- doradztwo techniczne,
- pomoc w znalezieniu odpowiedniej działki ( sprawdzenie stanu własności i możliwości przeniesienia prawa własności, warunków zabudowy dla działki w odniesieniu do miejscowych warunków zagospodarowania przestrzennego),
- załatwienie wszystkich spraw formalno- prawnych ( przygotowanie niezbędnych wniosków, umów, zapewnień związanych z możliwością uzbrojenia działki, warunków przyłączenia do sieci),
- wykonanie projektu w stadium określonym przez Inwestora ( koncepcyjny, pełnobranżowy budowlany czy wykonawczy),
- pozyskanie pozytywnej opinii Sanepidu, Strażaka w zakresie niezbędnym do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę,
- nadzór autorski w zależności od potrzeb nadzór inwestycyjny,
- opracowanie dokumentacji przetargowej: przedmiary, kosztorysy, specyfikacje, zapytania ofertowe,

Zapewniamy współpracę projektantów - inżynierów z wieloletnim stażem i uprawnieniami projektowymi w branży: architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, teletechniczne, drogi oraz pełną obsługę geodezyjną.
Zobacz nasze projekty

Aktualności

Szukaj

Skontaktuj się!

Posada Górna 38-481
ul. 3-go Maja 124
@: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Tel.: + 48 602 872 081 
 
Krosno 38-400
ul. Lwowska 6
@: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: + 48 602 872 081 
Tel.: + 48 510 126 580